| KirigayaKirito a întrebat:

FUNDA! Cn zice si mie cum se numeste melodia(mixul) acesta: http://www.youtube.com/watch?v=HXhQIWqlIVY&feature=colik e

2 răspunsuri:
| McKiller98 a răspuns:

Nu stiu da ma surprinzi ca pe tine te intereseaza muzica si nu dansul.

| KirigayaKirito explică (pentru McKiller98):

Hei, daca site-ul asta se numeste toti pentru unu, atunci nu mai bine decat sa te obosesti sa comentezi aiurea imi ziceai si cum se num. mel? Daca nu sti...mai lasa-ma! Da, intr-adevar dansul e misto rau', dar nu stiu ce te doare pe tine despre ce vreau eu oh go on