| Neagandalf a întrebat:

Ce parere aveti despre mixul meu? Funda la cel mai sincer raspuns! http://www.youtube.com/watch?v=4QY3ljyZsS8&feature=colik e

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Ai vrut un raspuns sincer, nu?
Nu are rost sa te laud degeaba, insa, se putea un picut si mai bine,
Parca de la min 2:35 e mai ok, dar pana acolo, thinking se putea mai bine tongue

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
In primul rand nu ma lua cu "prietene" ca nu citim aceleasi carti.
In al doilea rand, eu i-am spus parerea mea, tu ti-o spui pe a ta, ceea ce inseamna ca tu trebuie sa iti vezi de ale tale, daca nu suntem pe aceeasi undawinking
Fiecare cu preferintele lui, eu ma asteptam la mai mult si am fost sincera, daca tu esti un incepator care habar nu are ce inseamna muzica, e posibil sa spui ca e superba!
Intr-adevar, e reusit ceea ce a facut el, insa nu in totalitate!
Sau, daca vroiai sa primesti o fundita din pupincureala, adica, sa spui ca da e superba piesa, doar pentru ca cel ce a pus intrebarea sa iti dea o amarata de funda, asta e partea a doua!
Eu am fost sincera si i-am spus parerea mea!
Acum bye bye ca am si altceva mai important de facut!
O zi frumoasa!

| Neagandalf explică (pentru AlinaaAli):

Exact un raspuns ca al tau vroiam! Nu am bagat melodia ca sa ma laudati, am bagat-o sa aflu pareri! mersi mult!

| Leon a răspuns:

In ce discoteci se asculta house... electro din asta de iti tremura creierii?sad
Ceva mai progresiv nu va place? Cel putin un tech-house, ceva mai aranjat si mai melodic, ai prea mult electro si e prea 'granulat' nu se mai intelege nimic pe fundal.
Dar na gusturile nu se discuta.
Cordless Radio promoveaza un house destul de deschis 'ringului de dans', uneori mixat progressive cu influente trance. E de buna calitate si de actualitate, s-ar putea sa ti se para interesant.