| MCRgurl a întrebat:

Funda! e urgent, cel putin pentru fanii linkin parc. o sa scriu linkin parc ca dupa aia apare linkin parca. ei vin in bucuresti pe 6 iunie si eu nu sunt din bucuresti si nici nu pot sa ajung acolo pe 6 iunie. unde-l pote vedea online? descarc orice program e nevoie ca sa-l vad pe net, LIVE.va rog raspundeti. apropo nu raspundeti pe 10 septembrie, cum mi s-a mai intamplat.

1 răspuns:
| Demise a răspuns:

Concertul va apărea ori pe youtube, ori pe alte site-uri, dar după mai mult timp de la concert. Tot ce trebuie să faci este să ai răbdare.