| MCRgurl a întrebat:

Auziti,eu stiam ca albumul nou linkin parc apare pe 26 iunie, dar eu deja am gasit toate melodiile pe youtube.a fost deja lansat?

6 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Nu ma pe yotube sunt niste cacaturi albumul a fost lansat dar trebuie cumparat, mai astepta si tu si eu pan o sa apara pe net!

| MCRgurl explică (pentru alin567):

Nu-s cacaturi, am ascultat toate melodiile pe youtube si chiar mi-au placut, au aparut pe youtube si e cel mai tare album.nu e aia de la slapshock care o posteaza toti prosti

| alin567 a răspuns (pentru MCRgurl):

Eu am asculta aceeasi melodie la 6 videoclipuri doar ca era numele schimbat!

| MCRgurl explică (pentru alin567):

Da mai si eu, imi venea sa sparg pc-ul cand o auzeam, ma scotea din minti dar acum cauta-le peste tot pe youtube si vezi ca le gasesti

| GoldCobra a răspuns:

Si cum ti se pare albumul? e electronic sau mai rock.ce am ask eu pe youtube e o dezamagire...

| MCRgurl explică (pentru GoldCobra):

E foarte tare albumul, mi-a placut foarte tare, au revenit tipetele si chitarile.