| claudia_7809 a întrebat:

Fundita.cine ma ajuta cu melodia thalia-no me ensenaste sa fie decat instrumentala, fara voce.help

5 răspunsuri:
| KimmyK a răspuns:

Http://www.filehost.ro/......d_com_flv/ intra aici si sub videocilp scrie "Apasa aici pentru a porni download-ul" si il salvezi. Videoclipul este cu vesuri. Sper ca te.am ajutat :d fundita;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga claudia daca doresty sa faci cat decat ca melodia no me ensenaste a lui thalia sa fie instrumestala intra pe youtube si sa scrii Thalia-no me ensenaste karaoke! acesta este raspunsul meu.

| Laura_1268 a răspuns:

Cauta pe fisierul meu thalia-no me ensenaste caraoke
winking

| Laura_1268 a răspuns:

Dupa "fisierul meu"o descarci dar poti sa scrii pe youtube thalia-no me ensenaste karaoke.