| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Deci cand dau la youtube sa ascult muzica, imi cauta melodia care o vreau, dar cand dau clik pe melodie sa o ascult nu imi arata videoclipul si nici nu imi scrie clar cat tine melodia si unde a ajuns.Asa imi face la toate melodiile.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Buna Alessia,

Incearca sa iti faci un update de plug-in-uri...

Flash Player-ul de la Adobe il gasesti mai jos, pe restul le poti cauta/gasi pe site-urile fiecarui dezvoltator:

http://www.softpedia.com/......24146.html

Alegeti versiunea potrivita in functie de browser-ul tau de internet.
Daca utilizezi altceva (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, etc.) in afara de Internet Explorer atunci download-eaza versiunea "10 plugin-based".

Daca asta nu rezolva problema, cred ca ar fi bine sa iti faci un back-up dupa bookmark-uri si eventual dupa parolele salvate dupa care sa reinstalezi browser-ul respectiv.

Apropo... ai incercat cu mai multe browser-uri sau doar cu cel pe care ai intampinat problema?

Daca situatia se repeta pe toate browser-ele pe care le folosesti, atunci e o problema ce poate sa fie de la provider-ul de internet sau poate sa fie din cauza unui software ce iti blocheaza accesul catre Youtube...

Daca ai nelamuriri, da-mi un PM si revin cu detaliile :)!

Numai bine :P!