| thenutcraker a întrebat:

Salut all ma puteti ajuta si pe mine ...am aflat cum sa pun videoclip cu muzica pe hi5, dar nu vreau sa imi vada lumea cand da clik pe videoclip de unde am luat video si muzica...am vazut la unu si la ala nu aveam cum sa aflu care e melodia sau de unde are videoclipu pentru ca cand dadeam clik pe video lui imi intra tot pe hi5 lui cand mie daca dau clik ma duce pe youtube de unde am luat s eu

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ala este clipul omului personal! Fa si tu un clip personal si incarca-l pe HI5 direct! Apoi cand dai clik pe film si la tine se va intampla la fel!