| Patratsel a întrebat:

Guess Who sau Puya? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guess Who evident.
Pt simplul fapt ca face muzica de calitate, versuri frumoase si bune, exprima realitatea in tot ce spune si are si o voce frumoasa happy
Puya nu mai e cine era inainte, face muzica pentru bani, e comercial si muzica lui nu suna a hip hop adevarat mai degraba a manele laughing.

12 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Nici unul.
Guess Who in 2006, atunci era mai cinic, acum prea seamana cu Bitza.
Puya in nici un caz, a abandonat stilul care l-a lansat (l-as fi ales in 1997), acum nu ca e comercial, e de-a dreptul "manelsit", scuzati comparatia.

| Ana a răspuns:

Puya, ca imi place happy

| Violent a răspuns:

Guess who.Deoarece are glasul mai bun si descoper mult mai mult adevar in versurile sale.Si ar mai fi ca puya m-a dezamagit uneori prin piesele care lea scos dar guess who niciodata el e bravo.

| Gaga4u a răspuns:

Puya, pentru ca odata, cand aveam 5 ani, era cantaretul meu favorit, apoi Kesha... Gaga...

| hsr a răspuns:

Guess who-vmuzica buna, versuri cu mesaj, e de calitate. puya s. a cam"prostit"in sensul ca nu mai e ce afost odata. e mai comercial

| ViseInCulori a răspuns:

Guess Who.pentru ca are o voce super si mult adevar in versurile din melodiile salehappy

| dutetare93 a răspuns:

Guess Who, simplu, zice adevarul in piese, si are o voce minunata pot spune.Bafta

| byby0552 a răspuns:

Guess Who pentru ca Puya s-a stricat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guess Who.Acum sincer, parca s`a dus Puya ala care canta cu toata forta si canta tot ce`i venea in minte fara sa-i pese daca are oameni care ii asculta muzica, din placere.Acum, e prea comercial.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guess Who... dc? pai e simplu.pentru ca el canta ceea ce ii place si pentru ca spune adevarul in versurile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi nu canteaza dc

| Be12345 a răspuns:

Puya happy nu stiu de ce... e mai dragut (si imi plac vechile melodii scoase de el si sisu)