| HinnaBunneh a întrebat:

Puya Sau Guess Who, de ce? (:

Răspuns Câştigător
| bd3x73r a răspuns:

Puya am crescut pe muzica lui asa ca am tot respectul pentru el. Si nu ii suport pe aia care zic ca sa comercializat fara sa stie ce inseamna comercial. Puya canta din 95 pe langa Guess Who e maiestru al muzici hip-hop/rap. PAREREA MEA!

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Guess who, mai transmite oricum un mesaj.
dar nimeni nu se compara cu maestrul "VESCAN"

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Guess Who, deoarece Puya a devenit in ultimul timp cam comercial.

Sper ca te-am ajutat happy

| PinguinuL a răspuns:

Vechiul Puya.
guess who ramane un nimic in ochii mei, musca mana care l-a hranit.

| Stranik a răspuns:

Deci eu sunt de parerea ca guess who e mai bun, dc? de aia ca puia canta muzica comerciala, e banala

| Manticore a răspuns:

Guess Who. Are si mesaj.

| MasterIT a răspuns:

Ambii canta la fel de bine.

| fallen213 a răspuns:

Mai bine orice altceva incearca dragonu' ak47, cedry2k,deliric1, si lista poate continua