| anonim_4396 a întrebat:

Hayley williams sau Demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley Williams.:] Cel putin ea nu tine sa apare la tv din orice prostie face sau apare intr-un serial de rahat! :] Nu e comericala! Plus ca Demi arata ca o vaca! :]

18 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Hayley Williams

| Silvia a răspuns:

Mie imi place Demi Lovato :d

| Silvia a răspuns:

Mie imi place Demi Lovato :d

| Bianca_4346 a răspuns:

Demi lovato-canta super si nu arata rau(are gura cam marelaughing)

| jane_5414 a răspuns:

Demi lovato e alegerea mea.

| JackieSue a răspuns:

Da` Miley Cyrus nu va place? Ca vad ca asta e moda pe acumrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor. rolling eyes

by Lo

| nikolikky a răspuns:

Hayley Williams.Pentru ca are o voce ieshita din comun de buna. Si nu este in toate filmele dupa disney. Se concentreaza pe muzica si doar atat. E originala, nu ca demi. Cu siguranta Hayley.

| MonicutZZa a răspuns:

Demi Lovato - e super cool

| jocelyn_6227 a răspuns:

Hayley Williams. Canta foarte bine, nu falseaza, e un model pentru tineri. Dar imi place si Demi Lovato.
Plus ca ele sunt fane una alteia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well... logic k toata lumea o alege pe demi lovato din moment ce nu o cunosc pe haileylaughing...eu una... o aleg clar p hailey...este mult peste aceasta fetita care incearca sa faca si ea ceva cu viata ei...parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley e suuuper dulcica, simpatica si nu se da in spectacol. Demi are gura mare (cum s-a mai zis...) si nu stiu, este inca o vedeta Disney. deci Hayley clar e preferata mea, plus ca are o voce mult mai buna decat a lui Demi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley williams normal big grin
mie imi place fff mult d ea si felul cum canta
love paramore :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti tare rai. x( demi nu are gura mare. j nici nu e vak. e tareeee talentata j frumoasalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley. si iti pot spune de ce.Hayley are vocea mult mai puternica si mai buna.Demi are voce.insa falseaza destul de mult la concerte.zau.voi ati ascultat-o vreodata live pe demi?raised eyebrows...nu cred, din moment ce o alegeti pe ea.
HAYLEY!
~Demi- (cum spune spune si in Brick by Boring) She lives in a fairytale~

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley wiliamssss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hayley! logic. o admir foarte mult pentru faptul ca nu fitoasa! demi e foarte fitzasa