| Mădă0611 a întrebat:

Heeeey! Vreau niste melodii vechi care au mesaje despre lume, gen Sweet dreams sau Show must go on, merge chiar si Enjoy the silence (words like violence).

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau niste melodii..."

Heeeey Mădă mamă, spune și tu "vă rog" să vezi cum sar colegii de site și te ajută (așa e de bonton, mă-nțelegi...)

| Mădă0611 explică (pentru sierra1):

Vorba lunga, saracia omului. Daca stie cineva, da niste nume si fara "va rog". Daca ceream manele, sareau, astea ale mele cred ca "ie" grele.

| sierra1 a răspuns (pentru Mădă0611):

" Mădă0611; da niste nume si fara "va rog"" - așa ca o observație: te adresezi unor colegi, fete și băieți nu unor roboți.

Dar tu ești mare și tare și faci cum vrea mușchiul tău!

| Mădă0611 explică (pentru sierra1):

Te rog frumos, din sufletul meu pur si inocent, sa dai o tura pe la toate intrebarile de pe TPU in care nu vezi "va rog" si sa le spui si lor. happy

| sierra1 a răspuns (pentru Mădă0611):

Demonstrează tu că nu ești bădăran ca alții