| Dariana15 a întrebat:

Heeei big grin. am nevoie urgeent de un raspuns va rooog big grin ii vorba de o melodie ascultata mai devreme era ceva de gen ceva cu femei inteligente si ca nu le trebuie tocuri si masini ..creed ca este o melodie mai noua big grin raspuuns urgentbatting eyelashes fuundaaa!

Răspuns Câştigător
| StaiCaTrag a răspuns:

Pai daca doar atat sti despre ea nu stiu care poate fii daca melodia e cantata de Parazitii posibil sa fie aceasta ttp://www.youtube.com/watch?v=lXhmLG0uTps si aici se vorbeste despre femei... masini! Dar e frumoasa si asta daca nu este ea!;)

7 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

De unde sa stiu? Parazitii-Toate-s la fel?

| Iяiηα a răspuns:

Sunrise Inc-Toate femeile pleaca?

| Dariana15 explică (pentru Iяiηα):

Nu`i asta big grin. multumesc oricum happy

| Iяiηα a răspuns (pentru Dariana15):

N-ai pentru cekiss