| IsiR a întrebat:

Heei! am gasit o melodie cantata in alta limba(habar nu am care). si ma gandeam ca poate o stiti, sau intelegeti ce zice si puteti sa-mi dati lyrics-ul? FUNDA clar! http://www.youtube.com/watch?v=uc4GKSPE3xY

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

France Gall(asta e cantaretul)
Si versurile sunt : Tu te crois joli garçon et tu te crois si charmant, j'en ai finis avec toi!
Tu as cru m'embobiner, mais je ne suis pas si bête, j'en ai finis avec toi!
Tu te crois joli garçon et tu crois si charmant, j'en ai finis avec toi!

Poate reusesti sa-i gasesti numele. sper ca te-am ajutat! :*

3 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Ok e in lb francezawinking Deci clar ai 10-9 ani. E ok pana aici. Si nu prea ai cum sa-ti dai seama.straight face ce melodie este fiindca este dintr-o reclama mai mult si din reclame e greu sa-ti dai seama. Succeswinking!

| TurnOn a răspuns (pentru Bizzle):

10-9 ani? daca nu ai nici o tangenta cu franceza, inseamna ca ai 10-9 ani?

| IsiR explică (pentru Bizzle):

De unde ai vrea sa stiu ca este in limba franceza? siii TurnOn mersi! :*