| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Heei! ^_^
Am vazut la TV un video, dar nu-mi aduc aminte cum se numeste melodia.
Faza e ca e melodie din aia care traieste 20 de ani, iar tipul n-a mai scos alta melodie buna.
Bun, acum videoclipul...era un tip gol pe perete si tot arata o mana cum deseneaza niste forme geometrice si le coloreaza. Dupa un timp, este si el desenat cu aceleasi culori, deci face parte din tablou. Dupa asta, vine si tipa (care e tot parte din tablou) si incepe sa cante ^_^. Dupa totul se decoloreaza si..gataaa!
Si mai stiu ca la refren tipul ala tipa laughing
Dau fundoaie!winking

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Poate e asta:
https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY