| MandM04 a întrebat:

Heei! Care este artista/artistul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| VictorJulien a răspuns:

Poate artisti, si nu cred ca am unul preferat imi plac prea multi Warren G, Eminem, Ice Cube, 2pac,Nate Dogg,Marilyn Manson, Bob Marley, Damian Marley, Nas, Dexter Holland etc

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Brandon Flowers; Chris Martin.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skrillex deoarece nu e ca toti ceilalti artisti, e diferit, si mi se pare ca e foarte cool acest om, sunt si un fan foarte mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un artist preferat, preferintele mele se schimba repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine vorba strict de muzica nu am un artist preferat, nu pot sa fac topuri. Fiecare artist imi da alta stare si imi iau ce am nevoie in functie de situatie/starea pe care o am deja si pe care vreau sa o schimb sau sa o intensific. In ultimul timp imi place Vlad Dobrescu pentru ca am urmarit cateva interviuri cu el si ma regasesc in felul lui de a fi si in convingerile lui, dar nu pot sa zic ca este artistul meu preferat. laughing Imi place si Doc pentru ca e foarte degajat, zice ce gandeste si are si doza aia de miserupism, daca as sta sa vad cum e fiecare sigur as gasi ceva de apreciat la fiecare artist pe care il ascult. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adele & Frank Sinatra

| Andreea0512 a răspuns:

Elisa Martin, Matt Heafy