| Fluture a întrebat:

Bunaaahappy. pentru ca acesta este un site unde pui intrebari la care ai nevoie de ajutor, ce ziceti de putin amuzament? Care'i artistul/artista vostru/voastra preferat/preferata si de ce?

3 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

EMINEM - pentru ca nu canta muzica comerciala. Tot ce spune in versuri e adevarat. Are un caracter deosebit. A reusit sa ajunga "mare" intr-o lume dominata de negri ( el fiind alb), asta da dovada de un mare curaj! Imi plac foarte mult versurile lui, cele in care isi bate joc de alti artisti, dar cel mai mult, cele in care e sincer. Ti-l Recomand!

| RUMBURAK a răspuns:

Johny deep pentru genil sau. si pentru talent.

| Hannibal_8732 a răspuns:

Nicolae gutza-puta de maimuta

pentru ca are dintii mari laughing

mozart, beethoven deoarece muzica pe care o fac ei nu e doar muzica, e pasiune, si revitalizeaza corpul si mintea(mai rau ca redbull)