| Djlsghtnquuw a întrebat:

Heei. ce parere aveti despre videoclipul lui Justin Bieber-never say never http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w&feature=chann el binee.stiu ca o sa ziceti. iar justin bieber.nu sunt fana. dar acest videoclip chiar imi place.deci.ce parere aveti? :D

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

El este dragut.Videoclipul putea fi mai bun de atat.De exemplu noul videoclip "Somebody to love" mi se pare genial (mai mult dansatorii mi se par geniali si ideea in sine)'dar si Justin este ok.
Cred ca videoclipul acesta l-a scos mai mult pentru a face "audienta" filmului Karate Kid.(parerea mea)Melodia este draguta.

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Deşi nu e realist cred că ar trebui să ai cel puţin 15 ani şi test de inteligenţă emoţională dat ca să ai voie la internet.

| Petronela a răspuns:

Buna! Il ador videoclipul dar si pe ellove strucklove strucklove struck

| allleeeee a răspuns:

E draguta melodia.
Videoclipul este cam banal...Nu imi place ca au filmat intr-un studio de inregistrari...

| JoJo a răspuns:

Mie sincer imi place vocea lui Justin Bieber si nu mi-e rusine sa zicthinking
Dap, si videoclipul si melodia sunt dragute.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mie imi place foarte mult Justin Bieber.Imi place si melodia si videoclipul.Este foarte frumos.

| Andrelutssa a răspuns:

Mie imi place videoclipul, il am si pe telefon... dar are un videoclip nou http://www.youtube.com/watch?v=SOI4OF7iIr4&feature=channel mie imi place mai mult

| Melinik a răspuns:

Sa sti ca si mie imi placewinking. Nu sunt fana innebunita dar sa stii ca asta e chiar tarewinking.

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu chiar sunt fanalove struckce frumos e sh ce frumos cantalove struck
sh e super videoclipulbig grin
funda?big grin