| Nimeni a întrebat:

Heei! Sa vad cati rapp-eri sunt pe aicibatting eyelashes? Carora le place muzica hip-hop, rapp?
Mereu ma linistesc melodiile lui Puya...sau ale lui 2pac:X.
Sa vad cati sunt de partea meabatting eyelashes...

Răspuns Câştigător
| daddy a răspuns:

Nu cred ca ma consider neaparat rapper dar imi place genul
mai mult ascult rap american decat romanesc k asta romanesc a devenit prea comercial pentru gusturile mele prefer cel underground nu manelele occidentale cum le numesc eu :)
sper sa iti placa
http://www.youtube.com/watch?v=FxvZDoKMasE

21 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Puya nu-mi place... Mi se pare prea... "impresar"... Si nu atat de bun incat sa zici ca ar avea de ce. Dintre cei romani imi place... Spike, Guess who, Vescan, Nimeni Altu etc. Dintre straini imi place eminem... dar nu ma linisteste... ma agita de obicei... dmx... Jaddakiss etc

| sorin a răspuns:

Nu sunt rapper dar imi plac melodiile rap, Puya, Codu penal, Bug mafia, prea tari trupe care dau totul pe fata

| 2PacalypseNow a răspuns:

Puia down e praf hmmm 2pac thug life 4 ever

| JackieSue a răspuns:

Nu ma linistesc, ma fac sa dansez laughing.

| VladDu a răspuns:

Chiar acum ascutal albumu bug mafia - viata noastra 2

| kUuKii a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu

| coryna1997 a răspuns:

Si eu asccult repp dar...cam fug d puya e comercial rau si ma streseaza...

| deleuandrei a răspuns:

Ascult genul de muzica rap dar nu sunt rapper... si cum ar fi as enumera putin din cei ce ascult:
PUYA. B. U. G MAFIA PARAZITII etc... si nu si in ultimul rind imi plac rapperii americai fffffff tare...

| ejaxz a răspuns:

Eu!
Spike, Nimeni altu, ombladon, parazitii, razzu, codu penal, bug mafia, m&g, dms, 2pac, puya, sisu, maximilian, cosy...etc multi altii...
Ador muzica rap si hip hop...

| zizu07 a răspuns:

2Pac 4 life!

| annitu_7383 a răspuns:

Eu eu eu... mie imi place

| Noask a răspuns:

laughing) eu vreau sa comentez in numele unui raper inrait.sh vreau fundita pentru asta...
Gigi::" rapperlove struck inraittongue

| SpikE a răspuns:

Dap man rapp-ul la putere!

| madtiger a răspuns:

Puya e un cocalar. nu`mi place. insa 2 pac respect pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca ai pus puncte intre puya si 2pac happy puya are ce cauta langa 2pac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie... dar nu ma consider... http://www.youtube.com/watch?v=U1OykjoczGY filmuletul meu preferat:) eu ascult cedry2k, aforic, kazi ploae, brg, CTC, cumicu, rappy, Sisu(solo fara puya), dagga, zale(cel mai bun butch), veritasaga, add literam, Nimeni altu, kst, tranda, blaziny, bug, nane(la caterinca da unele melodii sunt chiar bune)si.multi.vexx,deceneu.mai multi si din afara.jedi mind tricks, nas, ice cube. 2pac. eazy...

| Nimeni explică:

Hei rebecca...nu era o intrebare daca va linistesc sau ce stare va dau...intrebarea era daca preferati genul asta de muzica. merci daddywinking. I like.

| Nimeni explică:

Vad ca sunt destui de partea mea!
PEACE!
>big grin

| Nimeni explică:

Andra...
Pt numele asta nici nu ma obosesc sa dau un click macar...Ala e pokemon!

| tinichea a răspuns:

Marfa muzica da muzica mistooooooooooooooo

| Passions a răspuns:

Yo sunt reparitza dar imi palke jy hip hop si puya ei bine imi plac may multe feluri dar urak melodile simfonike populare soprane si etk...