| JustMeRoxy a întrebat:

Heei! Sunt la canto iar profesoara m-a pus sa-i aleg o melodie sa o cant la scoala la care invat. Nu am nicio idee ce melodie sa cant. Puteti sa-mi dati nume de melodii ( de preferat in lb. engleza) pe care mi leati recomanda sa le cant.
Cine da cele mai multe nume de melodii primeste

1 răspuns:
| Conquiz a răspuns:

Celine Dion - Tell Him, Janis Joplin - Piece of my heart, Eminem ft. Rihanna - "Love The Way You Lie", Deepcentral - "Russian Girl", Sting- Shape of my heart, melodiile lui Bob Marley, Smiley- Love is for free, Dj. Sava and Raluka - Love you, Anda Adam - Show me, Alejandro - Lady Gaga, Shy Rose - I cry for you
Elvin - You set my heart on fire
Joy Peters - You took my girl
Amin Peck - Running straigth
Program 4 feat Merk Brandy - Bam bam (si in romana sunt multe melodii frumoase incearca-le pe ale Andrei, Adelei Popescu, Paulei Seling, Smiley, Anda Adam, Loredana Groza... sunt mult prea multe ) :*