| AnonimFBI a întrebat:

Heei TPU :*
Am nevoie de ajutorul vostru :3
Vreau o lista de melodii pentru banchet. happy
Sa fie si muzica de petrecere, cum ar fi niste sarbe sau muzica populara, bluzuri, dar si melodii noi, dansante (2013-2015)
Multumesc anticipa! :*
Funda celui care imi da cele mai multe si mai frumoase melodii >big grin

Răspuns Câştigător
| Aggares a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Lq8XyZPGbCE

https://www.youtube.com/watch?v=hGaSrkKq240

Sper ca te-am ajutat nu cred ca sunt pe placu'l tau dar.
Eh oricum cu melodiile populare nu te pot ajuta pentru ca eu nu ascult melodii populare.; d

| AnonimFBI explică (pentru Aggares):

Pff laughing Nici eu nu ascult melodii populare, tu mi-ai dat ceea ce imi place si mie. Chiar sunt foarte faine, le-am ascultat cu placere :3

1 răspuns: