| Naяutσ a întrebat:

Hei, am ascultat mai demult o melodie cantata (cred, seamana un pic cu ala de care imi amintesc eu, dar parca era mai gras) de Ludacris cu o femeie, dar numai stiu cum se numea, stiu ca in video era vorba despre o fata care avea un semn si video-ul era filmat noaptea si mai era o faza in care femeia canta in bucatarie nu prea imi aduc bine aminte laughing

Stie cineva cum se numeste cantecul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Ludacris - Representin ft. Kelly Rowland http://www.youtube.com/watch?v=keBkITSkLlM

| Naяutσ explică (pentru On3St4r):

Nu e asta, nu cred ca era Ludacris era un tip mai grasut, tot negru si fata cu care cannta parca semana cu Katy Perry, iar fata cu semnul avea parul prins intr-o coada any way, multumesc.