| Alexy271 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Am ascultat mai demult o melodie dar nu am idee cine o canta si nici cum se numeste, si da, nici versurile nu mi le aduc prea bine aminte. Stiu ca videoclipul era filmat pe o plaja pustie, era cantata de o femeie si un barbat, iar unul din ei canta in italiana, iar celalalt in romana. Daca aveti idee care melodie ar putea fi, spuneti-mi si mie, ca o caut de luni de zile

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Dacă îţi mai aduci aminte din versuri, tot ce trebuie să faci este să le scrii pe google şi o să îţi apară acolo Lyrics şi ai să găseşti melodia.

1 răspuns:
| ginutza12 a răspuns:

Alb Negru feat Andra - Fierbinte Pate asta dar nu stiu sper sa iti fiu de ajutor. Funda?