| JessicaJ a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare, deci acum vreo 2 ani am gasit o melodie si mi-a placut la nebunie am descarcat-o credeam ca ma voi plictisi repede dar de 2 anii o ascult si imi place tot mai mult.O ascult de "n" ori pe zi si in orice stare de spirit as fi ma face sa ma simt foarte foarte bine.Nu m-am plictisit deloc de ea,si am impresia ca de fiecare data cand o ascult are ceva nou, misterios, exprima alta poveste si vreau s-o ascult iar si iar si iar.Intrebarea mea este : Doar imi place foarte mult melodia? Sau am creat o obsesie pentru ea fara sa-mi dau seama?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

E ceea ce te liniștește.
În muzică(și băieți) găsim mereu acel sentiment de obsesie, nimic grav. oh go on
Stai liniștită, nu e o crimă că-ți place o anumită melodie, că ți-a intrat în sânge.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca nu te-ai plictisit de a inseamna ca doar iti place melodia straight face

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Se pare ca ai o relatie serioasa cu aceasta melodie.
Cum se numeste?

| JessicaJ explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Da :))) Pai probabil nu o va placea multa lumea, avand in vedere limba :D dar eu fac de 4 anii germana, inteleg germana si iubesc germana deci prin urmare ascult multa muzica in lb germana :)) Se numeste ''Jede scheiß Minute ohne dich, ist eine Qual für mich''[Fiecare minut fara tine e un chin pentru mine]''Nu, nu sunt indragostita :)) Ma fascineaza versurile.
http://www.youtube.com/watch?v=qiHpAcJMRGk
Pentru majoritatea cunoscutiilor e naspa din cauza limbii, dar pe mine m-a atins foarte tare :)) :P

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru JessicaJ):

In ciuda faptului ca nu stiu germana, as asculta melodia asta 24 de ore decat sa fiu nevoit sa ascult o manea de 2 minute!

| apalade23 a răspuns:

Iti place mult si ai creat o obsesi ascultand-o de foarte multe ori.Asa mi s-a intamplat si mie.