| DracoMalfoy a întrebat:

Hei. As vrea sa cunosc cativa fani Black Veil Brides ( http://www.youtube.com/watch?v=jXut97F2Qew&NR=1 ) pentru ca nu prea am cunoscut pe nimeni caruia sa-i placa sau sa-i stie... Si care ar fi melodia preferata de la ei?:)

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Hey >:d<
Deci la mine nu este o melodie care sa nu-mi placa de la BVB. Pot sa spun ca sunt "idolii" mei :X. Il ador pe Andy, Dar si pe Ashley Purdy.
Fallen angels o ador dar The Legacy e ceva ce nu pot sa ma exprim in cuvinte cat iubesc melodia aia:X. imi plac si perfect weapon, carolyn si mortician's daughter.
Prima melodia care am auzit-o de la ei a fot Knives and pens.mi-a placut apoi am mai cautat melodii...si asa am ajuns sa ii iubesc.
uite aici id meu daca vrei sa vb despre trupahappy cä nahh...as vrea sa aflu mai multe despre eiwinking
marya_marya110@yahoo.com
pa,pa :*

3 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Eu,prezent la datorie. pai melodia mea preferata este perfect weapon dar si knives and pens e faina.as vrea sa stiu mai multe trupe ca asta pentru ca canta fain.auzi daca vrei sa mai vb baga id meu alex_oncescu95. mersi mult si pa pa

| dyenutza01 a răspuns:

Aa...eu:X pai knives and pensbig grin

| Kidd13 a răspuns:

Hei
da. inca o fana (eu)
pai si mie imi plac toate melodiile lor dar in special imi place "Carolyn" ( a fost prima melodie care am ascultat.o big grin )
apoi " knives and pens"
i