| MaNuela_RoMina_1999 a întrebat:

Hey, salut! Am o intrebare pentru fanii Black Veil Brides. Care este melodia voastra preferata? (asta daca puteti alegebig grin) Daca sunt fani pe aici, va rog adaugati-ma pe facebook: RoMina MaNuela. Eu momentan nu pot sa trimit cereri si chiar as fi fericita sa cunosc si alti fanihappy

Răspuns Câştigător
| IngerasulMicutz a răspuns:

Eu^^si da, am vazut ca am raspuns in alta luna dar am vaut ca nu prea sunt comentariihappy

6 răspunsuri:
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Sincer, nu prea sunt fană, dar îmi plac foarte mult "The Legacy", "Youth and Whiskey" şi "Resurrect The Sun".

| MaNuela_RoMina_1999 explică (pentru IngerasulMicutz):

Nu conteaza, ma adaugi pe facebook? happy

| IngerasulMicutz a răspuns (pentru MaNuela_RoMina_1999):

Nu potsad nu stiu de ce

| MaNuela_RoMina_1999 explică (pentru IngerasulMicutz):

Aha, deci si pe tine te-au blocat sad

| IngerasulMicutz a răspuns (pentru MaNuela_RoMina_1999):

Eu^^si da, am vazut ca am raspuns in alta luna dar am vaut ca nu prea sunt comentariihappy

| 5BVB5 a răspuns:

Sunt fan și piesa mea preferată e Heart Of Fire...și nu mai am facebook, sorry.