| oktall a întrebat:

Hei! Caut si eu o melodie nu stiu cum se numeste sau cine o canta, imi aduc aminte de videoclip. Este mai veche, in videoclip este un om care este la servici, dupa care pleaca cu masina si se opreste sa bea, si dupa pleaca cu masina si parca se gandeste si de fiecare data inchide ochii precum ar adormi. Face asta cam tot videoclipul si pana la urma face accident. Vro sugestie?

2 răspunsuri:
| Anonimattotall a răspuns:

Stromae-alor on dance
Cred ca asta e!

| Daniela_Andreea_1999_6Nrl a răspuns:

Hei. Am și eu o melodie pe care o ascultam când eram mică, dar nu stiu cine o canta și cum se numeste melodia, însă stiu ca în videoclip cântărețul mergea pe o bicicleta spre un ponton, ceva de genul cum e la Constanța la cazinou si acolo se întâlnește cu o fata.