| ALEX3455 a întrebat:

Salut, am ascultat mai de mult pe Youtube o melodie. Dar nu mai stiu cum se numeste si nici cine canta. Stiu ca videoclipul era filmat cu drona iar cel care canta conducea un vw touareg si intr-un anumit punct face pana. Si cam atat imi aduc aminte. Daca aveti idee de melodii cu videoclip asemanator cel putin poate se nimereste sa fie melodia pe care o caut. Era romaneasca

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Instalează Shazam pe telefon și pornește melodia după un alt device. Si așa afli cum se numește. Baftă