| HoneyCocaineee a întrebat:

Hei.ce stiti despre Swedish House Mafia? S-au despartit nu?sad

5 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Cam așa au anunțat ei, http://ro.wikipedia.org/wiki/Swedish_House_Mafia
Au melodii chiar faine.

| HoneyCocaineee explică (pentru DDCC):

AUltimul concert pe carfe l-au avut.a fost la UMFM.straight face l-am vazut si eu live pe youtube, au fost incredibli, am plans cand s-a terminat showul si si-au luat la revedere.sad

| DDCC a răspuns (pentru HoneyCocaineee):

Of, frumos concertul, nu îmi place ca trupele bune să se despartă.
De la ei îmi plac cel mai mult One, Miami 2 Ibiza și Don't you worry child.
Nici nu știam că se separă, doar cu întrebarea ta.
straight face

| HoneyCocaineee explică (pentru DDCC):

straight face eu cand ascult toate melodiile astea ..plang..adica erau chiar buni sad

| DDCC a răspuns (pentru HoneyCocaineee):

Alte trupe preferate mai ai?