| symylove a întrebat:

Hei, cum vi se pare melodia lui Inna Endless?

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Comerciala.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu am ascultat-o, dar după nume pot să-mi dau seama că-i o afoneală jegoasă ce nu merită ascultată dacă ai mai mult de 2 neuroni.

| xXPsychO983 a răspuns:

Tare

| monstereye a răspuns:

E o melodie comerciala care nu reprezinta nimic, e o melodie pentru curvele din Discoteca unde alt fel de melodii nu stiu sa dea. Mai pe scurt manea in engleza.

| MeGusta a răspuns:

O porcarie comerciala cu 3 note repetitive.

| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Zici tu eu zica cai o melodie tare nu la fel ca inna hot R
imi place

| βιάήćάβάά a răspuns:

Bună!

Nu îmi place. Nu înțeleg cum pot "ăștia" să asculte melodia aia. Băi fraților, treziți-vă la realitate, deschideți mama vieții ochii ăia, și descoperiți ce a ajuns România astăzi! Numai muzică de 2 bani... nici măcar 2 bani n-aș da să merg la un concert de-al Innei.

O seară bună!