| Acsellaaa a întrebat:

. aa. daca poate sa ma ajute si pe mine cineva cu o chestiebig grin.asa.deci.a.este o melodie care suna ceva de genu "nopti de vara cu prieteni si amintiri." asa si chestia e ca nu o gasesc:-s. daca stie cineva cumva din intamplare cum se numeste sau de unde fac rost de ea.ca eu am scris in toate modurile posibile pe youtube.pe net.asa.si nu am gasit'o deloc.si daca cineva este extrem de dragut/a sa'mi spuna si mie de unde fac rost de ea ii dau funda.big grin.cred ca asa se procedeaza nu?laughing. deci va rog foarte frumos:*big grin

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Flora Margarit Stanescu feat Versuri Personale - Unde eŞti copilĂrie?
http://www.versuri.ro/......l+rie.html
asta?

| Acsellaaa explică (pentru Đϋffγ):

Nu'i astasad.dar mersi oricum :*

| Acsellaaa explică (pentru Đϋffγ):

Nu'i astasad.dar mersi oricumhappy