| anonim_4396 a întrebat:

Hei.:-D
am gasit pe youtube o trupa. Ceva gen blood of the dance floor.
ma lamureste cineva ceva despre ei? ce gen de muzica canta? cum ii cheama? n-am inteles nimic din ce am gasit.
funda.
[nu nu e o melodie de a lui M.J.]
merci.

Răspuns Câştigător
| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Blood On The Dancefloor: un rahat de "trupa" (de fapt duet) a carui stil e Crunkcore. Daca nu stii ce e Crunkcore te informez eu: este un "stil muzical" care combina Crunk Hip Hop cu niste sunete jalnice de studio si niste urlete aruncate aiurea pe-acolo.
BOTDF e format din 2 gay pedofili: Dahvie Vanity si Jayy von Monroe.
Zic sa nu incepi sa asculti asa rahat. Sunt o gramada de trupe bune (nu de Crunkcore). BOTDF seamana foarte bine cu Brokencyde, alt grup gay de Crunkcore.
BOTDF nu au nimic in comun cu Black Veil Brides, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, etc. decat unele fane care sunt fetite "scene" bisexuale cu varsta cuprinsa intre 11 si 15 ani.
Iti dau un sfat prietenesc: fereste-te de asa porcarii. Mergi si asculta BVB, Fit For Rivals, Blacklisted Me ca alea suna bine, spre deosebire de BOTDF sau Brokencyde.

6 răspunsuri:
| Aneurysm a răspuns:

Sfatul meu: evită specinele acestea. Nu vir face nimic decât să-ţi cauzeze o hemoragie gastrointestinală.

| aveam14ani a răspuns:

Am gresit. e blood on the dance floor. habar n-am.

| Decrepit a răspuns:

Te-as fi sfatuit,cordial,sa te feresti de asa ceva,daca vrei sa nu-ti pervertesti urechile si boxele, dar dupa, m-am uitat la ce-ai in PL, si-ti zic s-o dai tot inainte, ca nu ti se pot strica preferintele mai mult de atat.Metalcore canta.Adica dejectii.In genul celor cantate de BVB sau Fit For Rivals.

| Divy_Nico_1999 a răspuns:

Cum puteti sa judecati ce nu stiti. Imi doresc tot ce e mai rau pentru cei care jignesc in halul asta trupa BOTDF. Si uite ca nu's fetita BISEXUALA. NICI SCENE.