| florentina99 a întrebat:

Hei daca ati vazut videoclipul lui justin bieberlove struckxxxlove struckxx in one less lonely girl jb parea cam scund cam 1, 50 avea era mai mic de varsta sau intr-adevar e atat de scund? i love you justin bieber, dar i'not creizylove struckxx

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Justin bieber are peste 1, 65 deoarece la varsta de 12-13 ani avea 1, 61 si juca in echipa de baschet a scolii iar recent a afirmat ca are 1, 67.

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Are 1, 65 cu **** microscopica rolling on the floor

| Floreenofficial a răspuns:

N-are cum sa aiba 1, 50 uita-te la baby, se vede din ochi ca are cam 1, 63-1, 65 waiting

| IrinaAndreea a răspuns:

Du-te la el si masoara-l peste tot. smug

| Sofffie a răspuns:

Ma bucur ca mai e lume caruia nu-i place de alalaughing. Zici ca a inebunit pamintul cu toti "..."

| Alice180297 a răspuns:

Acum e mai inalt. :p

| clofu a răspuns:

Vai de viata voastra...tocami la cap de mop te gandesti tu?

| loove_5215 a răspuns:

Da...atunci era scund, dar videoclipul e facut cum mult timp in urma deci justin bieber:X:X a crescut. funnda?love struck il ador pe baiatu ala:Xkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era prin 2009... cine stie? poate acum e si mai scund...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact! Nu-l suport! E un ratat mare! Si in plus, urasc persoanele scunde!laughingNu inteleg de ce sunt innebunite toate fetele dupa el! looser!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 1. 65m

| DeDeTweety a răspuns:

Pai era si el mai mic de varsta cand a filmat videoclipu`. Videoul a fost filmat in 2009, era si el mai mic...

| Pitika95 a răspuns:

Da intr-adevar e scund am citit in revista Bravo tongue

| Ralyyyyy a răspuns:

Asa e era ff micut dar acum cred ca are 1, 63 sau ceva de genu. e cat mine(lol eu am 12 ani el are 16 big grin) dar nu conteaza inaltimea nu? big grin

| Cristian_8648 a răspuns:

Scrie pe google justin bieber psyhologic si vezi ca are 1, 86 cam asa