| Anutzu14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Dar despre melodia "one less lonely girl" sau "love me"?

Răspuns Câştigător
| portocalăăă a răspuns:

Da.SoL are dreptate. tipul canta fain si ii chiar dragut; x
Dar fanele.:-s
Sa fim seriosi.au amenintat-o pe Kim Kardasian cu moartea doar pentru ca Justin a spus ca-i sexy.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sunt foarte frumoase melodiile si tipul e dragut love struck dar are fani cam obsedatihee hee.

| boobooroozaa a răspuns:

Deci tipu ii dragut :) si are talent oricine ar incerca sa spuna ca nu are...nu are dreptate si SoL are dreptate ca fanele sunt disperate si mie imi place da daca as fi langa el nu as incepe sa plang sa sau urlu si el ii doar un om daca as fi in locu' lui cred ca mi-ar fi frica de ele. le-ati vazut pe ale din franta ce or daramat gardu? http://www.youtube.com/watch?v=3Tg6PSzhni4 na sa vedeti si voi ce oameni stupizi exista pe lume si melodiile is super faine :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi prea place Justin Bieber. Este doar un copil si nu are ce cauta "sub lumina reflectoarelor". Nici cum canta nu imi place. Ma enerveaza ca toate prietenele mele sunt obsedate de el si nu discuta despre altceva in afara de el. Nu stiu de ce e asa indragit de lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o vaca andrutza2759... JUSTIN E SUPERB si pun pariu ca si tie iti place deci GURA

| daniela2010 a răspuns:

Imi plac melodiile lui justin bieber