| anonim_4396 a întrebat:

Hei-hei. :o nu știți ce trupe rock vin anul' ăsta în România? :3 Sau. ce concerte rock sunt anul' ăsta?
- Fundăăăăăăăăăăă.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Rammstein, Children on Bodom, Iron Maiden, Bullet for My Valentine, Trivium, Enslaved etc. Gasesti detalii despre concerte pe metalhead.ro.

7 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Http://www.metalhead.ro/concerte/

cam aici poti gasi info

| FearOfTheDark a răspuns:

Vine Bullet For My Valentine(ca tot is in poza)
Rammstein,Children Of Bodom,Finntroll, Trivium, Iron Maiden, Anthrax(cred), a fost Deept Purple parca ieri.
Mai sunt si alte trupe da' nu le stiu pe toate.

| MaskOfSanity a răspuns:

Hai, dispari cu rockul tău.

| Ravenborn a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Deci, să înțeleg că tu ești manelist._. Păcat de tine. :3 laughing.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Ravenborn):

Da mă, pentru că eu chiar am manele în playlist. straight face

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Ravenborn):

Manelele e bune daca tu stie cum sa le mistuieste! Pofta buna, sa va ia dracii de antidocti! La mici cu voi, si la scuipat seminte.
Apropo, Bullet for my vallentine e cam mediocra, incearca asta :
http://www.youtube.com/watch?v=RcxlexAJycY
Cu placere.

| Outremer a răspuns:

Vin Iron Maiden, Anthrax, Rammstein, Children of Bodom. Vezi ExtremeFest.