| Mindreader13 a întrebat:

Se mai aude ceva de concerte rock in Romania? Se zvonea ca, dupa Scorpions, ar putea veni si Red Hot Chilli Peppers. Este adverat? Si ce trupe rock/metal straine ar mai putea veni pe la noi?

3 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Vin Sodom, Venom, Amon Amarth, Arch Enemy etc.
Red Hot Chilli Peppers este doar un zvon care a aparut pe Eventim.
Era pus la nu ratati, printre cei care ar putea sa vina sunt: RHCP, Coldplay, Prince, Maroon 5, Kings of Leon,Lenny Kravitz, Green Day, Muse, Foo Fighters si Radiohead.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai scorpions parca a fost straight facebatting eyelashes
Eu asa stiu. straight face