| BruneTTe a întrebat:

Hei! Imi dati si mie melodii noi, foarte noi chiar [ de anul asta]? Nu vreau liste luate de pe net, vreau cateva melodii care v-au placut voua. Mersi si funda!

3 răspunsuri:
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Andreea Balan-Like a bunny,Dony feat Elena gheorghe-Hot Girls,Fly Project-Goodbye,Dj Project&Giulia-Mi-e dor de noi,Mishelle feat Randi-Only you,Xonia-Hold On,Andra-Telephone,Allexino feat Starchild-Seniorita,Andreea Banica-Sexy,Alexandra Stan-Get Back,Sasha lopez-All my people,Deepside Deejays-Never be alone,Residence deejays-Echo,Dan Balan-Freedom,Enrique Iglesias-Dirty,Mohombi-Bumpy Ride,Enrique Iglesias-Tonight(I'm lovin you),Narcotic Sound-Poesia de amor,Inna-Club Rocker,Connect-R-Ring The Alarm,Inna-Un momento,Ackent-My passion,Ackent feat ruxandra-Feelings On Fire,Antonia-Marionette,Raluka-Out of your business,Puya feat Connect-R-Americandream,Radio Killer-Lonely Heart,Elena Gheorghe-Midnight Sun,Play &Win-Ya BB,Park Place-Out of time,Madcon-Freaky Like Me,Keo&Skizo Skils-Fac ce vreau,Smiley-Dream girl,Guess Who-Mnifest,Guess Who-Tot mai sus,Anda Adam-Feel,Ank Neacsu&Mc Robino-Noah, Alex velea-One Shot, Alessia-Find Me.
cam astea le stiu.da sunt cele mai la moda melodii de anul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| user2015 a răspuns:

Ela rose-lovely words, dan balan-freedom, emil lassaria-9 mm,class-painter of my soul,inna-club rocker,loredana-monalisa, delyno-let me feel you, narcotic sound-poesia de amor. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy