| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun o melodie pe hi5 de pe youtube dar sa inceapa automat si sa nu apara video doar bara aia de jos. fundita`!

Răspuns Câştigător
| alecssya1ayss a răspuns:

Deci. intri pe youtube la melodie. apesi pe embed.copiezi acel cod. dai paste in spatiul pentru comentariu, sau ma rog unde vrei tu sa-l postezi, dar trebuie sa ai grija la width si weight (latime si lungime) sa pui " 0 " si dupa cuvantul border [apare de 2 ori, il iei pe ultimul] sa adaugi &autoplay. sper ca ai inteles love struck

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat