| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut am si eu o intrebare:ce sanse am sa devin un cantaret vreau sa imi fac o trupa cu un prieten invat sa cand la chitara iar el e tobosar as vrea sa stiu cate sanse am multumesc

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Daca va descurcati bine, dc nusmug. Poate reusiti. Baftabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

As vrea sa cant ceva house dar mai mult spre rock

| Da3m0n a răspuns:

Sar-putea sati reuseasca

| Skater_3639 a răspuns:

Cum se vede in Romania nu prea sunt sanse la nimic! Dar zici ca acum inveti sa canti la chitara ...invata calumea si punete pe promovat trupa! Si mai depinde ce gen de muzica canti rock, pop, punk, depinde!