| anonim_4396 a întrebat:

Hei, scuza-ti ca postez aici printre sutele de intrebari cu "mai sunt virgina daca." bla, bla, dar am nevoie de ajutorul vostru.
Ma chinui de o saptamana sa gasesc melodia aceasta si nu mai stiu cum sa o caut. am incercat "dupa versuri", dar nu prea inteleg ce zice. Poate reusiti voi, v-as fi recunoscatoare!
Melodia care incepe la 3:20

https://www.youtube.com/watch?v=-ylu0LkYsi8&feature=yout u.be

MULTUMESC!

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mie nu-mi arata comentariile dar uita-te tu peste ele. nu s-a gasit niciunul/una sa posteze si numele pieselor?

| Crux a răspuns (pentru DNSK):

Nu.straight face sunt multi care intreaba numele acestei piese, dar niciun raspuns.

| DNSK a răspuns (pentru Crux):

Pff..atunci nu stiu ce sa-ti zic.

| irinuk28 a răspuns:

Buna,scuze ca intervin fara vreun raspuns anume, insa daca cumva gasesti melodia, nu ezita sa ma anunti.Si eu am cautat-o incercand sa te ajut si pe tine, dar si pentru ca mi-a placut si mie, insa nu reusesc sa o gasesc cu toate ca am inteles putin versurile si am incerat sa ma ghidez dupa ele.

| sirD a răspuns:

Ai incercat cu shazam?

| Crux a răspuns:

Sir, am incercat de toate...
Mi.am pierdut si ultimul firicel de speranta laughing)