| Me23 Tia a întrebat:

Hei! stie cineva cum se numeste melodia aceea in care o fata canta refrenul si restul melodiei il canta un baiat? am auzit-o pe kiss. dar nu mai tin minte decat atatlaughing
nu este accea cu eminem si rihanalaughingfunda.

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

B. O. B ft Hailey Wiliams Airplanes? http://www.youtube.com/watch?v=1QMJXb2ZThY

5 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Cu multa placere ma bucur ca te-am putut ajuta si mersi pentru fundita. Oricum asta e melodia mea preferata

| Bondarel99 a răspuns:

Flo Rida ft Wynter - Sugar?

| Lavynyu a răspuns:

Cate melodii nu sunt cu o fata care canta refrenul si restul un baiatI don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| Me23 Tia explică:

Oomg andra te iubesc.caut melodia asta in disperare.ms mult de tot.