| SarahAici a întrebat:

Hei. Stie cumva cineva din ce melodie sunt versurile: It doesn't matter who said it first, keep that in mind and you won't get hurt.

4 răspunsuri:
| IndieBird a răspuns:

Ai cautat pe Google? Scrie versurile acolo si poate gasesti. Eu asa fac cand sunt intr-o situatie ca a ta.

| SarahAici explică (pentru IndieBird):

Da si nu gasesc. sad

| IndieBird a răspuns:

Ok. Am mai cautat eu si tot ce gasesc este o piesa a celor de la Crush 40 - It doesn't matter. Nu stiu ce sa zic... A carui gen muzical apartine piesa? Si esti sigura de versuri? Poate gasesc eu. Dar sa imi zici.

| SarahAici explică (pentru IndieBird):

Hei da sunt foarte sigura de versuri si ceea ce am scris eu spunea o tipa. E o melodie mai lenta mai trista