| alexxa29 a întrebat:

Hei! Stiti vreun program de descarcat muzica mai rapid?(nu as vrea sa astept sa se descarce prea mult...) Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| angellswig a răspuns:

You Tube Converter for Mp3
Este un program foarte bun care le descarca repede si este simplu de folosit, intri pe you tube, bagi melodia dorita, copiezi link-ul, iar apoi iesi intri pe Programul dat si introduci linkul acolo unde scrie sa-l pui apoi dai pe ci=onvert si apoi pe dowload.
Linkul :http://www.flvto.com/
Baftaa!

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Şi eu tot "Free YouTube to MP3 Converter" folosesc de câţiva ani buni şi nu am nici o problemă. Descarc muzică, videoclipuri etc. în câteva secunde.
Depinde de conexiunea la internet! Nu e de la program.

| emilitalia a răspuns:

Free YouTube to MP3 Converter il folosesc eu si este foarte rapid.Bafta.

| alexxa29 explică (pentru emilitalia):

Pe acesta il am si eu si imi merge destul de greu sad

| emilitalia a răspuns (pentru alexxa29):

Inseamna ca ai internetul lenes happyhappyhappyhappy

| alexxa29 explică (pentru emilitalia):

De fapt sunt cu laptopu la niste prieteni si trag wireless...dar cand e pe cablu merge intr-adevar mai repede

| Teodora11 a răspuns:

Youtube converter