| AzeliaJo a întrebat:

Aici cant eu >--- https://www.facebook.com/photo.php?v=143602405833090, si chiar am nevoie de parerile voastre. AS vrea sa ma inscriu la canto, ori la un concurs sau altceva... dar mai intai vreau sa stiu daca are rost, sa nu ma duc acolo... sa ma fac de ras. Multumesc :-*

Răspuns Câştigător
| Cualpco a răspuns:

Du-te cu incredere la concursul de care vorbesti. Ai o voce superba. Prima data credeam ca e cantata de Selena Gomez. Apoi am vazut comentariile. Bravo!

3 răspunsuri:
| goodbye5 a răspuns:

Woow...canti super meriti sa ajungi la un concurs mare si sa-l si castigi ...bravooo..super!big grinbig grinbig grin

| Rafaela1 a răspuns:

Oh God. Ai o voce superba :*. Si nici cu infatisarea nu stai prost laughing. Serios, du-te la un concurs ceva :*.

| Alex58 a răspuns:

Brovo cinti bine.
Ar avea roast daca te-ai duce la un concurs