| SmilerXd a întrebat:

Hei, TPU... am auzit acum 2 zile o melodie, nu stiu cine o canta. Era ceva de genul: Langa tine e e e e, sau parca asa, este in genul acelei manea cu Asu - Marita-te cu mine, ma refer ca este in genul cum zice acolo: marita-te e e e e cu mine e e e! Va rog daca stie cineva melodia sa-mi dea link ceva... FUNDA!

2 răspunsuri:
| CrissNico a răspuns:

Nu stiu dar poate este melodia Andrei cu Marius Moga - Atata timp cat ma iubesti.( Este un vers in piesa la un momendat care de genul " Langa tineeee stau " sau ceva de genul "