| anonim_4396 a întrebat:

:* Am auzit acum cateva zile o melodie la TV si nu stiu cum se numeste si nici cine o canta crying. Ma gandeam ca poate stie vreunul din voi puppy dog eyes
Baiatul care o canta semana putin cu Randi ( Morandi ), in videoclip aparea si o femeie, dar ea nu canta nimic si ploua peste ei sau ceva de genul laughing Iar refrenul era " I'm in love to you " sau " I'm in love with you " rolling on the floor
Nu stiu cum sa o descriu, dar sper ca cineva isi va da seama laughing

Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| angelsorry a răspuns:

Nu e cumva,, RAIN" de la Marius Nedelcu si Giulia? Incearca si vezi.

| CarlaaSonia a răspuns (pentru angelsorry):

Nu e asta sad Cea despre care vorbesc eu e noua happy Dar multumesc oricumwinking