| Kiss1999 a întrebat:

Hei,TPU! Am o intrebare. Mi-am faut recent cont pe YouTube si nu prea stiu cum sa-mi fac un playlist. Ma ajuta cineva? Dau funda. happy
Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Iti zic in romana ca nu stiu cum sa schimb in engleza. Cand esti pe pagina unui melodii ai sub ea un buton "Adauga la"sau "Add to". Dai pe el si iti arata un lista goala. Acolo iti vor aparea plailisturile dupa ce le creezi. Oricum mai in jos del ista scrie "Create playlist" sau ce-o fi in romana. Dupa ce Scrii numele noului playlist in stanga dai pe create si iti apare playlistul tau cu o melodie in ea. Ca sa mai adaugi te duci la alta pagina cu melodia care iti place(Gangnam Style laughing ) si dai tot asa add to sau adauga la si dai click pe playlistul in care vre sa adaugi melodia.

| JustSmileAndSmile a răspuns:

Nu e greu
alegi o melodie si te uiti sub video
undeva acolo scie adaugati la sau add to
dai clic
vor aparea playlist-urile pe care le ai deja iar sub ele o caseta goala
scrii in caseta cum vrei sa numesti playlist
langa este o alta caseta din care poti selecta cum doresti sa fie playlist (public sau privat)
iar langa ele(pe aceeasi coloana) ai un buton pe care apasandu-l (clic) creezi playlist respectiv