| Stephh a întrebat:

Am o problemă. Cum pot să fac un videoclip gen ăsta : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D zT_r6Xoizg, adică cuvintele să apară exact când le 'spune' artistul, să se mişte, exact ca ăsta. Mna, înţelegeţi voi.Un link, ceva? Program? Instrucţiuni? Cât mai repede :o3. Mulţumesc! Fundiţă:)

2 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Buna! sunt in Germania si nu ma lasa drepturile de autor GEMA sa vizionez videclipul, descarca videoclipul si trimite-l la id ul ce il vei gasi la mesaje

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu am intrat pe link, dar cred că ştiu la ce te referi. Încearcă Movie Maker.