| NoName25 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Stie cineva in ce oras si cati ani are Nane? Funditaaaa!happy

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Stefan Avram Cherescu (Nane), s-a nascut pe 11 aprilie 1991 intr-o familie de oameni modesti din Orsova

http://www.bestmusic.ro/nane/biografie-nane/

3 răspunsuri:
| CeawCeaw a răspuns:

Eu stiu ca are 20.Nu te lua dupa mine pentru ca nu sunt sigura. Dar daca mai aflii si am avut dreptate Funditaa Te Roog!

| Meringue a răspuns:

Nane, nascut pe 11 aprilie ‘91 intr-o familie de oameni modesti din Orsova, un oras sarac de la granita cu Serbia.