| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi dati un sfat...Eu ascult mereu LaLa Band dar, am c-am ascultat toate melodiile... Stiti niste melodii de la LaLa Band care sa nu le fi ascultat?

Răspuns Câştigător
| Dragonfly6 a răspuns:

Cred ca poti sa asculti si altceva...

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da, mai ales ca te cunoastem si stim ce ai ascultatstraight face... Faci misto?

| Thunderstruck a răspuns:

Nu cred ca facem parte din aceeasi specie.

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| dgeko a răspuns:

Desi nu imi place genul asta de muzia am dat din intamplare pe site-ul unde verific ce melodii noi au mai aparut si era undeva si lalaband - one wish...e recent lansata

| andruschi a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce asculti tu?

| swety2002 a răspuns (pentru andruschi):

Mai bine nu puneam intrebarea O_O

| swety2002 a răspuns:

Stiam ca nu trebuia sa pun intrebare pe TPU ca sunt numai nebuni