| evysor2003 a întrebat:

as vrea si eu sa imi spuneti niste melodii faine dar sa nu fie rock pentru ca urasc rock-ul. in rest puteti sa-mi dati toate genurile in afara de rock.

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

S-ar putea sa-ti placa asta.
http://www.youtube.com/watch?v=qcQ3iegpZTc

11 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Hai să-i dăm jazz avant-gardist.
http://www.youtube.com/watch?v=ryiPO1jQdaw

| Dumniezău a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=dRSsxUjulLY ce zici de asta? Suna foarte bine.

| rock231girl a răspuns:

Du-te si asculta-l pe justin bieber cum miorlaie ca poate iti place

| evysor2003 explică (pentru rock231girl):

Nu imi place Justin Bieber ca sa stii si tu! Doar pentru ca nu imi place rock-ul nu trebuie sa ma judeci pentru ca fiecare asculta ce gen de muzica ii place!

| DianaC00 a răspuns (pentru evysor2003):

Să știi că melodia din răspunsul câștigător e rock. Alter Bridge e formație rock. happy

| Tofu a răspuns:

Nightcore!

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Clarok